T356L107K016AT
KEMETKEMET
T356L107K016AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T356L107K016AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 100UF 16V 10% RADIAL
Fitxak: T356L107K016AT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
T356L107K016ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T356L107K016AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 100UF 16V 10% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 14609 pcs Datuen fitxa T356L107K016AT.pdf
Tentsioaren balioa 16V Mota Conformal Coated
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.350" Dia (8.90mm)
Series T356, UltraDip II Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Disc Beste izenak 399-3673
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea L
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea 0.200" (5.08mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.713" (18.10mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 800 mOhm Deskribapen zehatza 100µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 16V Radial, Disc 800 mOhm
kapazitantzia 100µF