T356K226M035AT
KEMETKEMET
T356K226M035AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T356K226M035AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 22UF 35V 20% RADIAL
Fitxak: T356K226M035AT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
T356K226M035ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T356K226M035AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 22UF 35V 20% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 23012 pcs Datuen fitxa T356K226M035AT.pdf
Tentsioaren balioa 35V Mota Conformal Coated
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.350" Dia (8.90mm)
Series T356, UltraDip II Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Disc Beste izenak 399-9932
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea K
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea 0.200" (5.08mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.610" (15.50mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 1.3 Ohm Deskribapen zehatza 22µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 35V Radial, Disc 1.3 Ohm
kapazitantzia 22µF