T356J476M016AT
KEMETKEMET
T356J476M016AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T356J476M016AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 47UF 16V 20% RADIAL
Fitxak: T356J476M016AT.pdf
  • Mezua
T356J476M016ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T356J476M016AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 47UF 16V 20% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 42889 pcs Datuen fitxa T356J476M016AT.pdf
Tentsioaren balioa 16V Mota Conformal Coated
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.331" Dia (8.40mm)
Series T356, UltraDip II Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Disc Beste izenak 399-11346
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea J
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea 0.200" (5.08mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.551" (14.00mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 47µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 16V Radial, Disc
kapazitantzia 47µF