T356E226K010AS
KEMETKEMET
T356E226K010AS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T356E226K010AS
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 22UF 10V 10% RADIAL
Fitxak: T356E226K010AS.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
T356E226K010ASren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T356E226K010AS fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 22UF 10V 10% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 108799 pcs Datuen fitxa T356E226K010AS.pdf
Tentsioaren balioa 10V Mota Conformal Coated
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.217" Dia (5.50mm)
Series T356, UltraDip II Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Disc Beste izenak 399-1318
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea E
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea 0.200" (5.08mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.402" (10.20mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 2.7 Ohm Deskribapen zehatza 22µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 10V Radial, Disc 2.7 Ohm
kapazitantzia 22µF