T356A225K016AS
KEMETKEMET
T356A225K016AS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T356A225K016AS
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 2.2UF 16V 10% RADIAL
Fitxak: T356A225K016AS.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
T356A225K016ASren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T356A225K016AS fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 2.2UF 16V 10% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 203315 pcs Datuen fitxa T356A225K016AS.pdf
Tentsioaren balioa 16V Mota Conformal Coated
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.177" Dia (4.50mm)
Series T356, UltraDip II Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Disc Beste izenak 399-1324
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea A
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea 0.200" (5.08mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.339" (8.60mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 8 Ohm Deskribapen zehatza 2.2µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 16V Radial, Disc 8 Ohm
kapazitantzia 2.2µF