T350M476M035AT
KEMETKEMET
T350M476M035AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T350M476M035AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 47UF 35V 20% RADIAL
Fitxak: T350M476M035AT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
T350M476M035ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T350M476M035AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 47UF 35V 20% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 17264 pcs Datuen fitxa T350M476M035AT.pdf
Tentsioaren balioa 35V Mota Conformal Coated
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.402" Dia (10.20mm)
Series T350, UltraDip II Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Disc Beste izenak 399-11335
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea M
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea 0.200" (5.08mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.669" (17.00mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 47µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 35V Radial, Disc
kapazitantzia 47µF