T350K106K050AS
KEMETKEMET
T350K106K050AS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T350K106K050AS
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 10UF 50V 10% RADIAL
Fitxak: T350K106K050AS.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
T350K106K050ASren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T350K106K050AS fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 10UF 50V 10% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 16228 pcs Datuen fitxa T350K106K050AS.pdf
Tentsioaren balioa 50V Mota Conformal Coated
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.350" Dia (8.90mm)
Series T350, UltraDip II Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Disc Beste izenak 399-1451
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea K
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea 0.200" (5.08mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.532" (13.50mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 1.6 Ohm Deskribapen zehatza 10µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 50V Radial, Disc 1.6 Ohm
kapazitantzia 10µF