T350H107K006AS
KEMETKEMET
T350H107K006AS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T350H107K006AS
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 100UF 6.3V 10% RADIAL
Fitxak: T350H107K006AS.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
T350H107K006ASren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T350H107K006AS fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 100UF 6.3V 10% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 57765 pcs Datuen fitxa T350H107K006AS.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V Mota Conformal Coated
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.299" Dia (7.60mm)
Series T350, UltraDip II Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Disc Beste izenak 399-1385
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea H
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea 0.100" (2.54mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.402" (10.20mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 1.6 Ohm Deskribapen zehatza 100µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 6.3V Radial, Disc 1.6 Ohm
kapazitantzia 100µF