T350E156K010AS
KEMETKEMET
T350E156K010AS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T350E156K010AS
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 15UF 10V 10% RADIAL
Fitxak: T350E156K010AS.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
T350E156K010ASren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T350E156K010AS fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 15UF 10V 10% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 134050 pcs Datuen fitxa T350E156K010AS.pdf
Tentsioaren balioa 10V Mota Conformal Coated
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.217" Dia (5.50mm)
Series T350, UltraDip II Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Disc Beste izenak 399-1392
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea E
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea 0.100" (2.54mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.350" (8.90mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 3.7 Ohm Deskribapen zehatza 15µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 10V Radial, Disc 3.7 Ohm
kapazitantzia 15µF