T350C225M035AT
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T350C225M035AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena T350, MNO2 TANTALUM, 35 V, LEAD
Fitxak: T350C225M035AT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
T350C225M035ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T350C225M035AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena T350, MNO2 TANTALUM, 35 V, LEAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 76132 pcs Datuen fitxa T350C225M035AT.pdf
Tentsioaren balioa 35V Mota Conformal Coated
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series T350, UltraDip II balorazio -
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Disc
Beste izenak 399-18362 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen tamaina kodea C Bizitza @ tenperatura. -
Korrontearen tartea 0.100" (2.54mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.331" (8.40mm) Ezaugarriak General Purpose
Failure Rate - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 2.2µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 35V Radial, Disc kapazitantzia 2.2µF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
T350C225M035AT7301
T350C225M035AT7301
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP TANT 2.2UF 35V 20% RADIAL