T350B475M016AT
KEMETKEMET
T350B475M016AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T350B475M016AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 4.7UF 16V 20% RADIAL
Fitxak: T350B475M016AT.pdf
  • Mezua
T350B475M016ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T350B475M016AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 4.7UF 16V 20% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 215998 pcs Datuen fitxa T350B475M016AT.pdf
Tentsioaren balioa 16V Mota Conformal Coated
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.177" Dia (4.50mm)
Series T350, UltraDip II Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Disc Beste izenak 399-11329
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea B
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea 0.100" (2.54mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.299" (7.60mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 4.7µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 16V Radial, Disc
kapazitantzia 4.7µF