T350A105K025AS
KEMETKEMET
T350A105K025AS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T350A105K025AS
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 1UF 25V 10% RADIAL
Fitxak: T350A105K025AS.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
T350A105K025ASren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T350A105K025AS fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 1UF 25V 10% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 80353 pcs Datuen fitxa T350A105K025AS.pdf
Tentsioaren balioa 25V Mota Conformal Coated
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.177" Dia (4.50mm)
Series T350, UltraDip II Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Disc Beste izenak 399-1412
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea A
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea 0.100" (2.54mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.280" (7.10mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 10 Ohm Deskribapen zehatza 1µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 25V Radial, Disc 10 Ohm
kapazitantzia 1µF