T322E107K006AT
KEMETKEMET
T322E107K006AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T322E107K006AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 100UF 6V 10% AXIAL
Fitxak: T322E107K006AT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
59 pcs
  • Mezua
T322E107K006ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T322E107K006AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 100UF 6V 10% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 25550 pcs Datuen fitxa T322E107K006AT.pdf
Tentsioaren balioa 6V Mota Molded
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.280" Dia x 0.530" L (7.11mm x 13.46mm)
Series T322 Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak 399-4537
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea E
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 1.6 Ohm Deskribapen zehatza 100µF Molded Tantalum Capacitors 6V Axial 1.6 Ohm
kapazitantzia 100µF