T322A474K025AT
KEMETKEMET
T322A474K025AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T322A474K025AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 0.47UF 25V 10% AXIAL
Fitxak: T322A474K025AT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
T322A474K025ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T322A474K025AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 0.47UF 25V 10% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 84559 pcs Datuen fitxa T322A474K025AT.pdf
Tentsioaren balioa 25V Mota Molded
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.095" Dia x 0.260" L (2.41mm x 6.60mm)
Series T322 Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak 399-4580
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea A
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 16 Ohm Deskribapen zehatza 0.47µF Molded Tantalum Capacitors 25V Axial 16 Ohm
kapazitantzia 0.47µF