T322A154K035AT
KEMETKEMET
T322A154K035AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T322A154K035AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 0.15UF 35V 10% AXIAL
Fitxak: T322A154K035AT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
316 pcs
  • Mezua
T322A154K035ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T322A154K035AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 0.15UF 35V 10% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 163706 pcs Datuen fitxa T322A154K035AT.pdf
Tentsioaren balioa 35V Mota Molded
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.095" Dia x 0.260" L (2.41mm x 6.60mm)
Series T322 Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak 399-4594
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea A
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 21 Ohm Deskribapen zehatza 0.15µF Molded Tantalum Capacitors 35V Axial 21 Ohm
kapazitantzia 0.15µF