T212A225K020CS
KEMETKEMET
T212A225K020CS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T212A225K020CS
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 2.2UF 10% 20V AXIAL
Fitxak: T212A225K020CS.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
30 pcs
  • Mezua
T212A225K020CSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T212A225K020CS fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 2.2UF 10% 20V AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 13873 pcs Datuen fitxa T212A225K020CS.pdf
Tentsioaren balioa 20V Mota Hermetically Sealed
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.135" Dia x 0.422" L (3.43mm x 10.72mm)