T198D826K125AS
KEMETKEMET
T198D826K125AS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T198D826K125AS
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 82UF 125V 10% AXIAL
Fitxak: T198D826K125AS.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
T198D826K125ASren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T198D826K125AS fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 82UF 125V 10% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6350 pcs Datuen fitxa T198D826K125AS.pdf
Tentsioaren balioa 125V Mota Hermetically Sealed
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.406" Dia x 1.062" L (10.31mm x 26.97mm)
Series T198 Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak 399-3435
T198D826K125AS7340
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea D
Ezaugarriak Wet Tantalum Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 2.82 Ohm Deskribapen zehatza 82µF Hermetically Sealed Tantalum Capacitors 125V Axial 2.82 Ohm
kapazitantzia 82µF