SSR21HS-12115
KEMETKEMET
SSR21HS-12115 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SSR21HS-12115
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CMC 11.5MH 1.2A 2LN TH
Fitxak: SSR21HS-12115.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
SSR21HS-12115ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SSR21HS-12115 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CMC 11.5MH 1.2A 2LN TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 65018 pcs Datuen fitxa SSR21HS-12115.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 250V Tentsioaren balorazioa - AC -
Tamaina / dimentsioa 0.906" L x 0.906" W (23.00mm x 23.00mm) Series SSR21HS
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Vertical, 4 PC Pin Beste izenak 399-10787
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 120°C Lerro kopurua 2
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio @ maiztasuna 11.5mH @ 10kHz
Altuera (Max) 0.571" (14.50mm) Iragazki mota Power Line
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 11.5mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 1.2A DCR 270 mOhm
DC Erresistentzia (DCR) (Max) 270 mOhm Uneko balorazioa (Max) 1.2A