SSHB21HS-04507
KEMETKEMET
SSHB21HS-04507 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SSHB21HS-04507
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CMC 50.7MH 400MA 2LN TH
Fitxak: 1.SSHB21HS-04507.pdf2.SSHB21HS-04507.pdf
  • Mezua
SSHB21HS-04507ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SSHB21HS-04507 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CMC 50.7MH 400MA 2LN TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 31481 pcs Datuen fitxa 1.SSHB21HS-04507.pdf2.SSHB21HS-04507.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC - Tentsioaren balorazioa - AC 250V
Tamaina / dimentsioa 1.024" L x 0.906" W (26.00mm x 23.00mm) Series SSHB21HS
balorazio - Pakete / kasua Vertical, 4 PC Pin
Beste izenak 399-17136 Tenperatura operatiboa -25°C ~ 120°C
Lerro kopurua 2 Muntaketa mota Through Hole
Indukzio @ maiztasuna 50.7mH @ 10kHz Altuera (Max) 0.610" (15.50mm)
Iragazki mota - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 50.7mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 400mA DCR 2.03 Ohm DC Erresistentzia (DCR) (Max) 2.03 Ohm
Uneko balorazioa (Max) 400mA Homologazioak -