SSHB10HS-R11100
KEMETKEMET
SSHB10HS-R11100 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SSHB10HS-R11100
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CMC 10MH 1.1A 2LN TH
Fitxak: 1.SSHB10HS-R11100.pdf2.SSHB10HS-R11100.pdf
  • Mezua
SSHB10HS-R11100ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SSHB10HS-R11100 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CMC 10MH 1.1A 2LN TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 48100 pcs Datuen fitxa 1.SSHB10HS-R11100.pdf2.SSHB10HS-R11100.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC - Tentsioaren balorazioa - AC 250V
Tamaina / dimentsioa 0.866" L x 0.669" W (22.00mm x 17.00mm) Series SSHB10HS
balorazio - Pakete / kasua Vertical, 4 PC Pin
Beste izenak 399-17104 Tenperatura operatiboa -25°C ~ 120°C
Lerro kopurua 2 Muntaketa mota Through Hole
Indukzio @ maiztasuna 10mH @ 10kHz Altuera (Max) 0.610" (15.50mm)
Iragazki mota - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 10mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 1.1A DCR 350 mOhm DC Erresistentzia (DCR) (Max) 350 mOhm
Uneko balorazioa (Max) 1.1A Homologazioak -