SSHB10H-13037
KEMETKEMET
SSHB10H-13037 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SSHB10H-13037
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CMC 3.7MH 1.3A 2LN TH
Fitxak: 1.SSHB10H-13037.pdf2.SSHB10H-13037.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
SSHB10H-13037ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SSHB10H-13037 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CMC 3.7MH 1.3A 2LN TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 44519 pcs Datuen fitxa 1.SSHB10H-13037.pdf2.SSHB10H-13037.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC - Tentsioaren balorazioa - AC 250V
Tamaina / dimentsioa 0.866" L x 0.669" W (22.00mm x 17.00mm) Series SSHB10H
balorazio - Pakete / kasua Vertical, 4 PC Pin
Beste izenak 399-17072 Tenperatura operatiboa -25°C ~ 120°C
Lerro kopurua 2 Muntaketa mota Through Hole
Indukzio @ maiztasuna 3.7mH @ 10kHz Altuera (Max) 0.610" (15.50mm)
Iragazki mota - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 3.7mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 1.3A DCR 280 mOhm DC Erresistentzia (DCR) (Max) 280 mOhm
Uneko balorazioa (Max) 1.3A Homologazioak -