SS11VL-R22020
KEMETKEMET
SS11VL-R22020 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SS11VL-R22020
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CMC 2MH 2.2A 2LN TH
Fitxak: SS11VL-R22020.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
SS11VL-R22020ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SS11VL-R22020 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CMC 2MH 2.2A 2LN TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 81161 pcs Datuen fitxa SS11VL-R22020.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC - Tentsioaren balorazioa - AC 250V
Tamaina / dimentsioa 0.866" L x 0.571" W (22.00mm x 14.50mm) Series SS
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Vertical, 4 PC Pin Beste izenak 399-10560
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 120°C Lerro kopurua 2
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio @ maiztasuna 2mH @ 1kHz
Altuera (Max) 0.807" (20.50mm) Iragazki mota Power Line
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 2mH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 2.2A DCR 120 mOhm
DC Erresistentzia (DCR) (Max) 120 mOhm Uneko balorazioa (Max) 2.2A
Homologazioak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SS11VL-R30009
SS11VL-R30009
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CMC 900UH 3A 2LN TH
Stockean: 80013 pcs
Deskarga: SS11VL-R30009.pdf
RFQ
SS12
SS12
fabrikatzaileak: Fairchild/ON Semiconductor
deskribapena: DIODE SCHOTTKY 20V 1A SMA
Stockean: 902479 pcs
Deskarga: SS12.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CMC 7.6MH 1.1A 2LN TH
Deskarga: SS11VL-R11076.pdf
SS12 M2G
SS12 M2G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: DIODE SCHOTTKY 20V 1A DO214AC
Deskarga: SS12 M2G.pdf
deskribapena: CMC 3.6MH 1.7A 2LN TH
deskribapena: CMC 5.2MH 1.3A 2LN TH
fabrikatzaileak: Klein Tools
deskribapena: NUT DRIVR HEX SOCKET 3/8" 3.75"
Deskarga: SS12.pdf
SS12 R3G
SS12 R3G