SRA25B104KGS
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SRA25B104KGS
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.1UF 50V X7R AXIAL
Fitxak: SRA25B104KGS.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25 pcs
  • Mezua
SRA25B104KGSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SRA25B104KGS fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0.1UF 50V X7R AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2552 pcs Datuen fitxa SRA25B104KGS.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.100" W x 0.100" T x 0.270" L (2.54mm x 2.54mm x 6.86mm) Series SRA
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak High Temperature Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.1µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R Axial kapazitantzia 0.1µF