SBCP-47HY2R2B
KEMETKEMET
SBCP-47HY2R2B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SBCP-47HY2R2B
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 2.2UH 2.6A 29 MOHM TH
Fitxak: 1.SBCP-47HY2R2B.pdf2.SBCP-47HY2R2B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
SBCP-47HY2R2Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SBCP-47HY2R2B fabrikatzailea KEMET
deskribapena FIXED IND 2.2UH 2.6A 29 MOHM TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 194599 pcs Datuen fitxa 1.SBCP-47HY2R2B.pdf2.SBCP-47HY2R2B.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm) estali Unshielded
Series SBCP balorazio -
Q @ Freq - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Vertical Cylinder Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 10kHz induktantzia 2.2µH
Altuera - Eserita (Max) 0.295" (7.50mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 2.6A 29 mOhm Max Radial, Vertical Cylinder DC Erresistentzia (DCR) 29 mOhm Max
Uneko balorazioa 2.6A Uneko - Saturazioa 3.2A