SBC8-101-242
KEMETKEMET
SBC8-101-242 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SBC8-101-242
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 100UH 2.4A 90 MOHM TH
Fitxak: SBC8-101-242.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
900 pcs
  • Mezua
SBC8-101-242ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SBC8-101-242 fabrikatzailea KEMET
deskribapena FIXED IND 100UH 2.4A 90 MOHM TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 64428 pcs Datuen fitxa SBC8-101-242.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Tamaina / dimentsioa 0.591" Dia (15.00mm) estali Unshielded
Indukzio maiztasuna - Test 10kHz induktantzia 100µH
Altuera - Eserita (Max) 0.748" (19.00mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 100µH Unshielded Wirewound Inductor 2.4A 90 mOhm Max Radial, Vertical Cylinder DC Erresistentzia (DCR) 90 mOhm Max
Uneko balorazioa 2.4A Uneko - Saturazioa 3.5A