SBC6-151-122
KEMETKEMET
SBC6-151-122 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SBC6-151-122
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 150UH 1.2A 230 MOHM TH
Fitxak: SBC6-151-122.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1600 pcs
  • Mezua
SBC6-151-122ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SBC6-151-122 fabrikatzailea KEMET
deskribapena FIXED IND 150UH 1.2A 230 MOHM TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 116484 pcs Datuen fitxa SBC6-151-122.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Tamaina / dimentsioa 0.472" Dia (12.00mm) estali Unshielded
Indukzio maiztasuna - Test 10kHz induktantzia 150µH
Altuera - Eserita (Max) 0.591" (15.00mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 150µH Unshielded Wirewound Inductor 1.2A 230 mOhm Max Radial, Vertical Cylinder DC Erresistentzia (DCR) 230 mOhm Max
Uneko balorazioa 1.2A Uneko - Saturazioa 2.8A