SBC4-3R3-642
KEMETKEMET
SBC4-3R3-642 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SBC4-3R3-642
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 3.3UH 6.4A 20 MOHM TH
Fitxak: SBC4-3R3-642.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
SBC4-3R3-642ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SBC4-3R3-642 fabrikatzailea KEMET
deskribapena FIXED IND 3.3UH 6.4A 20 MOHM TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 246538 pcs Datuen fitxa SBC4-3R3-642.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Tamaina / dimentsioa 0.354" Dia (9.00mm) estali Unshielded
Series SBC balorazio -
Q @ Freq - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Vertical Cylinder Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 10kHz induktantzia 3.3µH
Altuera - Eserita (Max) 0.472" (12.00mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 3.3µH Unshielded Wirewound Inductor 6.4A 20 mOhm Max Radial, Vertical Cylinder DC Erresistentzia (DCR) 20 mOhm Max
Uneko balorazioa 6.4A Uneko - Saturazioa 8.6A