SBC3-680-112
KEMETKEMET
SBC3-680-112 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SBC3-680-112
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 68UH 1.1A 190 MOHM TH
Fitxak: SBC3-680-112.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
SBC3-680-112ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SBC3-680-112 fabrikatzailea KEMET
deskribapena FIXED IND 68UH 1.1A 190 MOHM TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 252523 pcs Datuen fitxa SBC3-680-112.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Tamaina / dimentsioa 0.354" Dia (9.00mm) estali Unshielded
Indukzio maiztasuna - Test 10kHz induktantzia 68µH
Altuera - Eserita (Max) 0.354" (9.00mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 68µH Unshielded Wirewound Inductor 1.1A 190 mOhm Max Radial, Vertical Cylinder DC Erresistentzia (DCR) 190 mOhm Max
Uneko balorazioa 1.1A Uneko - Saturazioa 1.2A