SBC2-100-212
KEMETKEMET
SBC2-100-212 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SBC2-100-212
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 10UH 2.1A 60 MOHM TH
Fitxak: SBC2-100-212.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3750 pcs
  • Mezua
SBC2-100-212ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SBC2-100-212 fabrikatzailea KEMET
deskribapena FIXED IND 10UH 2.1A 60 MOHM TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 238621 pcs Datuen fitxa SBC2-100-212.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Tamaina / dimentsioa 0.276" Dia (7.00mm) estali Unshielded
Series SBC balorazio -
Q @ Freq - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Vertical Cylinder Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 10kHz induktantzia 10µH
Altuera - Eserita (Max) 0.315" (8.00mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 10µH Unshielded Wirewound Inductor 2.1A 60 mOhm Max Radial, Vertical Cylinder DC Erresistentzia (DCR) 60 mOhm Max
Uneko balorazioa 2.1A Uneko - Saturazioa 2.1A