S501LF357V2R7A
KEMETKEMET
S501LF357V2R7A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: S501LF357V2R7A
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP 350F -5% +10% 2.7V T/H
Fitxak: S501LF357V2R7A.pdf
  • Mezua
S501LF357V2R7Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia S501LF357V2R7A fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP 350F -5% +10% 2.7V T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6774 pcs Datuen fitxa S501LF357V2R7A.pdf
Tentsioaren balioa 2.7V tolerantzia -5%, +10%
Bukaera PC Pins Tamaina / dimentsioa 1.378" Dia (35.00mm)
Series S501 Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Beste izenak 399-11546
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 65°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 65°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 2.402" (61.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 3.1 mOhm @ 1kHz
Deskribapen zehatza 350F (EDLC) Supercapacitor 2.7V Radial, Can - Snap-In 3.1 mOhm @ 1kHz 1000 Hrs @ 65°C kapazitantzia 350F