S301RV308R2R7W
KEMETKEMET
S301RV308R2R7W Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: S301RV308R2R7W
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP 3000F 0% 2.7V CHASSIS MOUNT
Fitxak: S301RV308R2R7W.pdf
  • Mezua
S301RV308R2R7Wren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia S301RV308R2R7W fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP 3000F 0% 2.7V CHASSIS MOUNT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6766 pcs Datuen fitxa S301RV308R2R7W.pdf
Tentsioaren balioa 2.7V tolerantzia -0%
Bukaera Screw Terminals Tamaina / dimentsioa 2.390" Dia x 5.669" L (60.70mm x 144.00mm)
Series S301 Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial, Can - Screw Terminals Beste izenak 399-11549
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 65°C Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 65°C
Korrontearen tartea 0.787" (20.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 0.2 mOhm @ 1kHz
Deskribapen zehatza 3000F (EDLC) Supercapacitor 2.7V Axial, Can - Screw Terminals 0.2 mOhm @ 1kHz 1000 Hrs @ 65°C kapazitantzia 3000F