R82EC3100AA70J
KEMETKEMET
R82EC3100AA70J Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: R82EC3100AA70J
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.1UF 5% 100VDC RADIAL
Fitxak: R82EC3100AA70J.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
R82EC3100AA70Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia R82EC3100AA70J fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP FILM 0.1UF 5% 100VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 462943 pcs Datuen fitxa R82EC3100AA70J.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 100V Tentsioaren balorazioa - AC 63V
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.283" L x 0.098" W (7.20mm x 2.50mm) Series R82
balorazio AEC-Q200 Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 399-5861
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.260" (6.60mm)
Deskribapen zehatza 0.1µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial kapazitantzia 0.1µF