R71MW5220AA00K
KEMETKEMET
R71MW5220AA00K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: R71MW5220AA00K
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 22UF 10% 420VDC RADIAL
Fitxak: R71MW5220AA00K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
360 pcs
  • Mezua
R71MW5220AA00Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia R71MW5220AA00K fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP FILM 22UF 10% 420VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 15619 pcs Datuen fitxa R71MW5220AA00K.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 420V Tentsioaren balorazioa - AC 220V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.634" L x 1.181" W (41.50mm x 30.00mm) Series R71