R60IR51005040K
KEMETKEMET
R60IR51005040K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: R60IR51005040K
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 10UF 10% 250VDC RADIAL
Fitxak: R60IR51005040K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
R60IR51005040Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia R60IR51005040K fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP FILM 10UF 10% 250VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 27439 pcs Datuen fitxa R60IR51005040K.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 250V Tentsioaren balorazioa - AC 160V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.260" L x 0.512" W (32.00mm x 13.00mm) Series R60
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 399-12481
60IR51005040K
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 1.083" (27.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.906" (23.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized
Deskribapen zehatza 10µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial kapazitantzia 10µF