R49AI310040M1M
KEMETKEMET
R49AI310040M1M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: R49AI310040M1M
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.1UF 20% 800VDC RADIAL
Fitxak: R49AI310040M1M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
R49AI310040M1Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia R49AI310040M1M fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP FILM 0.1UF 20% 800VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 157199 pcs Datuen fitxa R49AI310040M1M.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 800V Tentsioaren balorazioa - AC 310V
tolerantzia ±20% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.709" L x 0.295" W (18.00mm x 7.50mm) Series R49
balorazio X1 Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 399-11848
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 110°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.591" (15.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.535" (13.60mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 0.1µF Film Capacitor 310V 800V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 0.1µF