R46KI22205001K
KEMETKEMET
R46KI22205001K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: R46KI22205001K
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.022UF 10% 560VDC RAD
Fitxak: R46KI22205001K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
R46KI22205001Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia R46KI22205001K fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP FILM 0.022UF 10% 560VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 196655 pcs Datuen fitxa R46KI22205001K.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 560V Tentsioaren balorazioa - AC 275V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm) Series R46
balorazio X2 Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 399-11479
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 110°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Korrontearen tartea 0.591" (15.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.437" (11.10mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 0.022µF Film Capacitor 275V 560V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 0.022µF