R413F12204000M
KEMETKEMET
R413F12204000M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: R413F12204000M
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 2200PF 20% 1KVDC RADIAL
Fitxak: R413F12204000M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
R413F12204000Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia R413F12204000M fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP FILM 2200PF 20% 1KVDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 185228 pcs Datuen fitxa R413F12204000M.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 1000V (1kV) Tentsioaren balorazioa - AC 300V
tolerantzia ±20% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm) Series R41
balorazio AEC-Q200, X1, Y2 Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 399-12665
413F12204000M
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 110°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.358" (9.10mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 2200pF Film Capacitor 300V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 2200pF