PMR209ME6470M047R30
KEMETKEMET
PMR209ME6470M047R30 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PMR209ME6470M047R30
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena FILTER RC 47 OHM/0.47UF TH
Fitxak: PMR209ME6470M047R30.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
PMR209ME6470M047R30ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PMR209ME6470M047R30 fabrikatzailea KEMET
deskribapena FILTER RC 47 OHM/0.47UF TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 18534 pcs Datuen fitxa PMR209ME6470M047R30.pdf
Tentsioaren balioa 250VAC Baloreak R = 47 Ohms, C = 0.47µF
Mota Low Pass Teknologia RC
Tamaina / dimentsioa 1.201" L x 0.602" W (30.50mm x 15.30mm) Series PMR209
Erresistentzia - Kanala (Ohms) 47 Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 399-7520
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Kanalen kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera 0.866" (22.00mm)
Iragazkiaren agindua 1st ESD Babesa No
Deskribapen zehatza RC EMI Filter 1st Order Low Pass 1 Channel R = 47 Ohms, C = 0.47µF Radial Zentroa / mozteko maiztasuna -