PHE448SB3220JR06
KEMETKEMET
PHE448SB3220JR06 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PHE448SB3220JR06
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 220PF 5% 2KVDC RADIAL
Fitxak: PHE448SB3220JR06.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
PHE448SB3220JR06ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PHE448SB3220JR06 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP FILM 220PF 5% 2KVDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 99648 pcs Datuen fitxa PHE448SB3220JR06.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 2000V (2kV) Tentsioaren balorazioa - AC 700V
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.709" L x 0.217" W (18.00mm x 5.50mm) Series PHE448
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 399-11464
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Korrontearen tartea 0.591" (15.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.413" (10.50mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP)
Deskribapen zehatza 220pF Film Capacitor 700V 2000V (2kV) Polypropylene (PP) Radial kapazitantzia 220pF