MPCH1055L1R3
KEMETKEMET
MPCH1055L1R3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MPCH1055L1R3
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 1.3UH 18.5A 2.3 MOHM
Fitxak: MPCH1055L1R3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
3000 pcs
  • Mezua
MPCH1055L1R3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MPCH1055L1R3 fabrikatzailea KEMET
deskribapena FIXED IND 1.3UH 18.5A 2.3 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 240305 pcs Datuen fitxa MPCH1055L1R3.pdf
Mota - tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.461" L x 0.394" W (11.70mm x 10.00mm)
estali Shielded Series MPCH
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 399-10973-2 Tenperatura operatiboa -20°C ~ 120°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Metal Composite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 1.3µH
Altuera - Eserita (Max) 0.217" (5.50mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 1.3µH Shielded Inductor 18.5A 2.3 mOhm Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 2.3 mOhm
Uneko balorazioa 18.5A Uneko - Saturazioa 17A