MPC1055L1R0C
KEMETKEMET
MPC1055L1R0C Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MPC1055L1R0C
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 1UH 18.5A 2.3 MOHM SMD
Fitxak: MPC1055L1R0C.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
3000 pcs
  • Mezua
MPC1055L1R0Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MPC1055L1R0C fabrikatzailea KEMET
deskribapena FIXED IND 1UH 18.5A 2.3 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 188706 pcs Datuen fitxa MPC1055L1R0C.pdf
Mota - tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.453" L x 0.394" W (11.50mm x 10.00mm)
estali Shielded Series MPC
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 399-10979-2 Tenperatura operatiboa -20°C ~ 120°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 1µH
Altuera - Eserita (Max) 0.217" (5.50mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 1µH Shielded Inductor 18.5A 2.3 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 2.3 mOhm Max
Uneko balorazioa 18.5A Uneko - Saturazioa 21A