M551B828K006AT
KEMETKEMET
M551B828K006AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M551B828K006AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT POLY 8200UF 6V CHA MNT
Fitxak: M551B828K006AT.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 185 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 185 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
8 pcs
  • Mezua
M551B828K006ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M551B828K006AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT POLY 8200UF 6V CHA MNT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 185 pcs Datuen fitxa M551B828K006AT.pdf
Tentsioaren balioa 6V Mota Hermetically Sealed
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 2.051" L x 1.992" W (52.10mm x 50.60mm)
Series M55 balorazio -
Packaging Bulk Pakete / kasua M55 Module
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea B
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.520" (13.20mm)
Ezaugarriak General Purpose ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 15 mOhm
Deskribapen zehatza 8200µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 6V M55 Module 15 mOhm kapazitantzia 8200µF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
M551B828M006AG
M551B828M006AG
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP TANT POLY 8200UF 6V CHA MNT
Stockean: 186 pcs
Deskarga: M551B828M006AG.pdf
RFQ
M551B828M006AA
M551B828M006AA
fabrikatzaileak: KEMET