M551B228M010AS
KEMETKEMET
M551B228M010AS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M551B228M010AS
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT POLY 2200UF 10V CHA MNT
Fitxak: M551B228M010AS.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 386 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 386 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3 pcs
  • Mezua
M551B228M010ASren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M551B228M010AS fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT POLY 2200UF 10V CHA MNT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 386 pcs Datuen fitxa M551B228M010AS.pdf
Tentsioaren balioa 10V Mota Hermetically Sealed
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 1.906" L x 1.110" W (48.40mm x 28.20mm)
Series M55 balorazio -
Packaging Bulk Pakete / kasua M55 Module
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea B
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.453" (11.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.445" (11.30mm)
Ezaugarriak General Purpose ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 30 mOhm @ 100kHz
Deskribapen zehatza 2200µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 10V M55 Module 30 mOhm @ 100kHz kapazitantzia 2200µF