M550B828M006AA
KEMETKEMET
M550B828M006AA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M550B828M006AA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT POLY 8200UF 6V CHA MNT
Fitxak: M550B828M006AA.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 245 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 245 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
8 pcs
  • Mezua
M550B828M006AAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M550B828M006AA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT POLY 8200UF 6V CHA MNT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 245 pcs Datuen fitxa M550B828M006AA.pdf
Tentsioaren balioa 6V Mota Hermetically Sealed
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 2.051" L x 1.992" W (52.10mm x 50.60mm)
Series M55 balorazio -
Packaging Bulk Pakete / kasua M55 Module
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea B
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.520" (13.20mm)
Ezaugarriak General Purpose ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 15 mOhm
Deskribapen zehatza 8200µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 6V M55 Module 15 mOhm kapazitantzia 8200µF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
M550B828K006AA
M550B828K006AA
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP TANT POLY 8200UF 6V CHA MNT