M550B568K010AT
KEMETKEMET
M550B568K010AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M550B568K010AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT POLY 5600UF 10V CHA MNT
Fitxak: M550B568K010AT.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 186 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 186 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
8 pcs
  • Mezua
M550B568K010ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M550B568K010AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT POLY 5600UF 10V CHA MNT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 186 pcs Datuen fitxa M550B568K010AT.pdf
Tentsioaren balioa 10V Mota Hermetically Sealed
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 2.051" L x 1.992" W (52.10mm x 50.60mm)
Series M55 balorazio -
Packaging Bulk Pakete / kasua M55 Module
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea B
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.520" (13.20mm)
Ezaugarriak General Purpose ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 15 mOhm
Deskribapen zehatza 5600µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 10V M55 Module 15 mOhm kapazitantzia 5600µF