M550B228M010AA
KEMETKEMET
M550B228M010AA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M550B228M010AA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT POLY 2200UF 10V CHA MNT
Fitxak: M550B228M010AA.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 347 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 347 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3 pcs
  • Mezua
M550B228M010AAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M550B228M010AA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT POLY 2200UF 10V CHA MNT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 347 pcs Datuen fitxa M550B228M010AA.pdf
Tentsioaren balioa 10V Mota Hermetically Sealed
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 1.906" L x 1.110" W (48.40mm x 28.20mm)
Series M55 balorazio -
Packaging Bulk Pakete / kasua M55 Module
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea B
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.453" (11.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.445" (11.30mm)
Ezaugarriak General Purpose ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 30 mOhm @ 100kHz
Deskribapen zehatza 2200µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 10V M55 Module 30 mOhm @ 100kHz kapazitantzia 2200µF