M550B108K025TS
KEMETKEMET
M550B108K025TS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M550B108K025TS
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT POLY 1000UF 25V CHA MNT
Fitxak: M550B108K025TS.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 150 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 150 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
9 pcs
  • Mezua
M550B108K025TSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M550B108K025TS fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT POLY 1000UF 25V CHA MNT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 150 pcs Datuen fitxa M550B108K025TS.pdf
Tentsioaren balioa 25V Mota Hermetically Sealed
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 2.051" L x 1.992" W (52.10mm x 50.60mm)
Series M55 balorazio -
Packaging Bulk Pakete / kasua M55 Module
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea B
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.520" (13.20mm)
Ezaugarriak General Purpose ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 30 mOhm
Deskribapen zehatza 1000µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 25V M55 Module 30 mOhm kapazitantzia 1000µF