LDECC2330KA5N00
KEMETKEMET
LDECC2330KA5N00 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LDECC2330KA5N00
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.033UF 50VDC 1812
Fitxak: LDECC2330KA5N00.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
LDECC2330KA5N00ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LDECC2330KA5N00 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP FILM 0.033UF 50VDC 1812 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 363541 pcs Datuen fitxa LDECC2330KA5N00.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 50V Tentsioaren balorazioa - AC 40V
tolerantzia ±10% Bukaera Solder Pads
Tamaina / dimentsioa 0.185" L x 0.130" W (4.70mm x 3.30mm) Series LDE
balorazio AEC-Q200 Packaging -
Pakete / kasua 1812 (4532 Metric) Beste izenak DECC2330KA5N00
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.071" (1.80mm)
Deskribapen zehatza 0.033µF Film Capacitor 40V 50V Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked 1812 (4532 Metric) kapazitantzia 0.033µF