L1GN40C474KA04
KEMETKEMET
L1GN40C474KA04 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: L1GN40C474KA04
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena KPS-MCC SMPS STACK CC4 470NF 500
Fitxak: 1.L1GN40C474KA04.pdf2.L1GN40C474KA04.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
L1GN40C474KA04ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia L1GN40C474KA04 fabrikatzailea KEMET
deskribapena KPS-MCC SMPS STACK CC4 470NF 500 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1051 pcs Datuen fitxa 1.L1GN40C474KA04.pdf2.L1GN40C474KA04.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.400" L x 0.440" W (10.16mm x 11.18mm) Series KPS-MCC
balorazio - Packaging Tray
Pakete / kasua Stacked DIP, 8 Lead Beste izenak 399-16384
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Straight
Korrontearen tartea 0.400" (10.16mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.490" (12.45mm) Ezaugarriak Low ESL (Stacked), High Temperature
Failure Rate - Deskribapen zehatza 0.47µF ±10% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Stacked DIP, 8 Lead
kapazitantzia 0.47µF eskaerak SMPS Filtering