L1007C100MDWIT
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: L1007C100MDWIT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena V
Fitxak: L1007C100MDWIT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
L1007C100MDWITren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia L1007C100MDWIT fabrikatzailea KEMET
deskribapena V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 619394 pcs Datuen fitxa L1007C100MDWIT.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea 1007 (2518 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.071" W (2.50mm x 1.80mm)
Series L-DWI Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1007 (2518 Metric) Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 2.52MHz
induktantzia 10µH Altuera - Eserita (Max) 0.079" (2.00mm)
Frekuentzia - Self Resonant 30MHz Deskribapen zehatza 10µH Wirewound Inductor 680mA 360 mOhm 1007 (2518 Metric)
DC Erresistentzia (DCR) 360 mOhm Uneko balorazioa 680mA
Uneko - Saturazioa 480mA